DESIGN

Shopping Tips

7. října 2015 v 21:07 | Anet
Ahojte,

už nějaký pátek jsem zaregistrovaná na Westwing a teprve nedávno jsem začala být mile překvapena jak zajímavé nabídky tam mají. Dokonce si troufnu říct, že lepší než mé oblíbené Bonami...
Teď čekám nové konferenční stolky, pak ukážu fotky. Konečne bude náš byt hoden fotodokumentace...
Ale spět k Westwing, kde mě uchvátili tyto kousky:


Zdroj Westwing.cz, kampaň: Universo Positivo


Zdroj Westwing.cz, kampaň: Universo Positivo


Zdroj Westwing.cz, kampaň: Universo Positivo


Zdroj Westwing.cz, kampaň: RoomblushZdroj Westwing.cz, kampaň: Fisura and We love home

Židle jsou fakt krásné, hodí se do chladného skandinávského interiéru nebo k PC stolku rovnou s tou stolní lampou. Stoličky se dají využít i jako noční stolky, takže nad nimi teď začínám hodně uvažovat. Noční stolek je velmi důležitý, vždyť s vámi uléhá i probouzí se den co den. A co vidíte hned jako první po probuzení? Ok telefon, je mi to jasné, tak co vidíte hned jako druhé? Hmmm? Noční stolek a je to tady....

Ale spátky k tématu, musím vám ukázat i něco z Bonami :)

Zdroj Bonami.cz, kampaň: Kavu nebo caj? znacka: Kinto


Zdroj Bonami.cz, kampaň: Obdivuhodny Mason Cash


Zdroj Bonami.cz, kampaň: Kavu nebo caj? znacka: Kinto

Tak a teď si půjdu v klidu vypít svuj šálek bylinkového čaje, ale o tom zas někdy jindy...

Anet

Let the colour in!

25. září 2015 v 14:55
Pastel:

All pictures are from Pinterest

Mies va der Rohe's classic Barcelona daybed in the living-dining room of a loft in Chelsea, NY, by Bruce Bierman:

Máxima concentración - AD España, © BELÉN IMAZ:

Rebecca Judd - Living Room:

Toninho Noronha:

Como assim cobrir as paredes de pínus?” Torcer o nariz foi a primeira reação do morador, um empresário, diante da inusitada proposta dos arquitetos Veridiana Tamburus e Fabio Storrer, autores da reforma do apartamento. Nem o proprietário nem sua noiva confiaram de imediato na ideia de forrar as superfícies, desde o hall, de ripas de uma madeira mais popular.:

Nákupy v Bratislavě

24. července 2015 v 9:45 | Anet
Menší nákupy v Bratislavě se odehráli po koncertě, který se konal na moje narozeniny - Fear Factory. Trochu divočina, ale všichni jsme si to moc užili.
Nesměla chybět návštěva Gorila Urban Cafe a Martinus. Popravdě jsme si nevěděli vůbec vybrat, ale nakonec jsme si odnesli:


ART THERAPY an anti-stress colouring book - moc doporučujeme, nádherné obrázky a fantazii se meze nekladou.


DESIGNUM 2/2015 - úžasný časopis o designu, vychází čtvrtletně.


BEAUTIFULLY SMALL clever ideas for compact spaces by Sara Emslie - nádherné fotky, skvělé tipy jak si zařídit byt či dům. Nápady pro oživení a zvětšení prostoru. Prostě to musíte vidět. Až ji uvidíte, určitě do ní nakoukněte.Ze všech bylo těžké vyfotit jen jednu či dvě fotky, ale zas vám nechceme vzít to kouzlo z prvního pohledu až je otevřete :)

Factory Fashion Market

3. července 2015 v 10:10 | Anet
Skvelá hudba sprevádzala celý víkendový Fashion Factory pri JD a to pri písaní tohto článku počúvam Slipknot :-D
Čo predávajúci? Bolo fakt z čoho vyberať, hlavne, čo sa jedla týka. Takýchto akcií chceme v Brne viac. Určite za zmienku stojí stánok Qiggs - bambusové slnečné okuliare a puzdrá na okuliare z vlny Merino. Puzdro sme kúpili, ale ako obal na telefón :-)Bambusové zubné kefky v 5 farebných variantách štetín - to chceš. Bambus vládne trhu! Zároveň kúpou podporíte rôzne projekty, viac na http://www.ecoheart.sk/sk/projekty Ešte spomenieme moc milú obsluhu a ideme o stánok ďalej.
Veľký úspech mal stánok s čelenkami z kvetov, ktoré sme videli na každom kroku - a všetkých veľmi pristali. Dílna Matilda - tam ste sa museli zastaviť, tie hrníčky boli boží.


Síce sme nestihli módnu prehliadku, ale akcia stála za to. Odmenou bola pekná prechádzka v novom parku JD s fontánou. Na škodu bolo, že väčšina stánkov bola určená ženám. Nabudúce sa treba viac zamerať aj na mužské osadenstvo - tričká s vtipnými nápismi sa fakt nerátajú!
A jedlo? Zastúpenie MikroFarma, SKOG, Nebeské dortíčky, atď hovorí už samo za seba.

Kto neochutnal čokoládové pralinky, ako by tam nebol. Už vieme, prečo nám ponúkali pralinku ořechovku, lebo to bola slasť, proste #tochces. Mali sme si urobiť väčšie zásoby!Tešíme sa na ďalší víkend v Brnenských uliciach ...


Anet

Hubero Kororo

5. června 2015 v 22:06 | Tomas
Znáte umělce působící v Brně?
Co třeba Jaroslav JUŘICA...

ŠPERKOVNICE
"postavil jsem proti sobě zcela odlišné materiálové i výrazové charakteristiky"OBAL NA CD hudebníka, hrajícího na amplifikovaný pletací stroj
Vnější minimalistická grafika sněhově bílého obalu je po otevření (odtržením pečetícího proužku) nenávratně narušena skvrnou v barvě jeho vnitřního obsahu. (pro video klikněte na obr.)
Doporučuji navštívit i webové stránky...

\m/ T \m/
 
 

Reklama